slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52,2 m2 z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 300 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze. Właściciel dopuszcza domeblowanie luksusowego apartamentu na wynajem pod konkretne potrzemy przyszłego najmującego. W pierwszym miesiącu najmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje atrakcyjną lokalizacją blisko centrum i w sąsiedztwie licznych obiektów sportowych, parków, placów zabaw, ośrodków zdrowia, targowiska z ekologiczną żywnością, klubów fitness oraz – rzecz jasna – sklepów. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy funkcjonalna komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wiele miejsc parkingowych przy budynku.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z efektownym oświetleniem LED-owym. O komfort domowników dba tutaj ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon + sypialnia + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się także prestiżowym wnętrzem z wykończeniami po najdrobniejszy detal. Warto podkreślić, że wszystkie pomieszczenia oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu są umeblowane i wyposażone. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12326)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl