slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54,6 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1920 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury handlowo-usługowej. Na wyciągnięcie ręki mamy znane centrum handlowe, markety, sklepy, apteki, szkoły, uczelnie. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy ogrodzony parking. Duże wrażenie robi na pewno ogólnodostępny ogród. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (domofon).

Ekskluzywny apartament na wynajem przeszedł kapitalny remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia z nieumeblowanymi pokojami, ale zabudowaną i wyposażoną kuchnią. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z dostępem do pomieszczenia piwnicznego.

Ekskluzywny apartament na wynajem dla pierwszego najemcy. Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy z opcją przedłużenia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości 1 000 zł.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-308)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl