slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 37,43 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 400 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2016 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może poszukiwaną na rynku lokalizacją, na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, szpital. Na amatorów aktywnego wypoczynku oraz wielbicieli długich spacerów czeka pobliski park. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przepięknym balkonem. Dużym udogodnieniem jest obecność pomieszczeń piwnicznych oraz miejsca parkingowego w hali garażowej (dodatkowo płatne: 250 zł/m-c).

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim lokatorom najwyższy standard bezpieczeństwa i komfortu. Wejście zabezpieczone jest domofonem, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania w postaci wejścia na kod lub tzw. „pestkę”. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany młodym małżeństwom, a także dla osób ceniących wysoki standard, wygodę oraz zieloną okolicę. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. najmu okazjonalnego” (forma notarialna). Umowa na rok na czas określony, ze wskazaniem adresu do ewentualnej wyprowadzki. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura w wysokości 800 zł. Zapraszamy ma prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-321)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl