slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na dwa pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na piątym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.  Luksusowy apartament na wynajem zachwyca już od przekroczenia progu swoim wystylizowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka + przedpokój + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód zainteresuje prywatne miejsce postojowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: szkół, sklepów, dyskontów znanych marek, punktów usługowych etc. To teren nowoczesnego osiedla w poszukiwanej dzielnicy. Na koniec warto dodać, że oferowany do wynajmu luksusowy apartament jest kompletnie nowy i nie był dotychczas niezamieszkały. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

WGN jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3356)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl