slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 63,31 m2 z podziałem na dwóch pokoi w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu stawów, jezior oraz rozległych terenów zielonych. Co ważne, lokalizacja oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu daje możliwość odpoczynku w bliskim kontakcie z naturą przy jednoczesnym łatwym dojeździe do centrum miasta. Niedaleko bogate zaplecze handlowo-usługowe:
– salony;
– restauracje;
– apteki;
– dyskonty;
– sklepy.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje swoim wystylizowanym, nowoczesnym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + pomieszczenie użytkowe + korytarz + wc + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Zmotoryzowanych ucieszy przynależne miejsce postojowe w hali garażowej. Wszystkim natomiast przyda się praktyczna komórka lokatorska. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 tys. zł. Zainteresowanych wynajem luksusowego apartamentu zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-552)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl