slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Konin (okolice)

Apartament do wynajęcia Konin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54,6 m2 z podziałem na 3 pokoje w 1-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4 490 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany majętnym, starszym osobom, które będą miały zagwarantowane bezpieczeństwo, komfort, ciszę, spokój, a także wsparcie, opiekę oraz pomoc ułatwiającą codzienne funkcjonowanie. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się na terenie prestiżowego kompleksu z tarasem i ogrodem. Wokół dużo zieleni. Niedaleko przebiega nitka autostrady A2. W pobliżu znajdziemy pełne zaplecze rehabilitacyjne oraz dostęp do wykwalifikowanej opieki medycznej. Przyszli najemcy mają możliwość korzystania z wielu innych usług, jak np.: sprzątanie, wymiana pościeli, mycie i pielęgnacja w łóżku osoby leżącej, dbanie o ogród, zaopatrzenie w codzienne zakupy, transport, wyżywienie, dostęp do wspólnych części rekreacyjno-relaksacyjnych, udział w zajęciach organizowanych przez fundację etc. Warto podkreślić, że oferowany na wynajem ekskluzywny apartament wyposażony jest w system przywoławczy z całodobową opieką medyczną.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– taras;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy miejsce parkingowe. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Miłośnicy nowoczesnych technologii ucieszą się z położonego światłowodu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-424)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl