slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 34,6 m2 w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją w nowoczesnym budynku przy Puszczy Bukowej. Ekskluzywny apartament na wynajem jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest z pewnością przynależne pomieszczenie piwniczne, a także zewnętrzne miejsce postojowe (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + balkon + pokój dzienny/sypialnia. Właściciel dopuszcza opcję doposażenia wnętrza ekskluzywnego apartamentu już pod konkretne wymagania nowego najmującego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13695)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl