slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54 m2 z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności imponującą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do majętnych najmujących ze zwierzętami, którzy cenią ciszę oraz poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na wynajem wyposażony w łącze internetowe (w cenie). Z okien oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu roztacza się niezapominany widok na okolicę.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ciekawym i nowoczesnym rozkładem pokoi oraz pomieszczeń obejmującym:
– balkon;
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, placów zabaw, punktów usługowych itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową na adres policastro.carlo@wgn.pl. Chętnie umówimy się na indywidualną prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu oraz udzielimy dodatkowych informacji. Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany zamożnym osobom, które cenią spokojną okolicę, prywatność, a jednocześnie chcą mieszkać w komfortowym i przyjaznym miejscu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-16)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl