slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Ekskluzywny apartament na wynajem Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 43 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze w budynku z 2017 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1,8 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku południowym. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. najmu okazjonalnego przez co najmniej rok. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się zadbanym, wytwornym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– balkon;
– łazienka;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje ponadto elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego, a także innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-56)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl