widok z salonu na kuchnię w ekskliuzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 3 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 81 metrów kwadratowych. Parter w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 4 pokojami.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: 3 sypialnie + salon + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia należy ogród. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu nieumeblowane. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny monitoring.

Malownicza okolica – ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w zielonej okolicy pomiędzy Bronowicami a Wolą Justowską. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy oraz punkty usługowo-handlowe. Opłata dla biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-313)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl