slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39,9 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 243 zł/m2. Kamienica o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 289 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ciekawą lokalizacją w Śródmieściu, w bezpośrednim sąsiedztwie nowego centrum handlowego. Nieopodal liczne sklepy, markety, szkoły, przedszkola, żłobki, park dla spacerowiczów, a dla bardziej aktywnych: urządzenia do ćwiczeń oraz skate park. Rodziny posiadające samochód na pewno zaciekawią ogólnodostępne miejsca parkingowe przed i za budynkiem. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa domofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim odremontowanym, komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– garderoba;
– łazienka;
– przedpokój;
– schowek gospodarczy.
Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również efektownym oświetleniem wykonanym ze świateł LED.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 2% + koszty notarialne. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-355)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl