slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 89,25 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 580 zł/m2. Budynek z 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 855 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie, w samym centrum, w poszukiwanej na rynku inwestycji apartamentowej i w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, uczelni, marketów, pasaży handlowych, hal zakupowych, parków i przedszkoli. Osoby zmotoryzowane docenią tu na pewno miejsce w hali garażowej (do odkupienia od innego właściciela) + miejsca na naziemnym parkingu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (nowoczesne chipy + wideodomofon). Przy zakupie tego luksusowego apartamentu należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości. Na koniec warto dodać, że nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC u notariusza.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Niesamowicie efektownie prezentuje się efektowne oświetlenie. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w ekskluzywnych warunkach (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się umeblowanym i wyposażonym wnętrzem (w cenie) z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
– aneks kuchenny;
– toaleta;
– taras;
– przedpokój;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (013-423)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl