slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2009 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 46 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej dwanaście miesięcy. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do majętnych najemców ceniących bliskość infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych. W pobliżu znajdziemy liczne punkty usługowe, placówki oświatowe, piekarnie, sklepy etc. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– przedpokój;
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– salon;
– sypialnia.

Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających najemców. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością własne miejsce parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tys. zł + jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie prowizyjne pośrednika w wysokości 1,5 tys. zł (brutto).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-24017)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl