slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 775 tys. zł i powierzchnia 40,89 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 18 953 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu estetycznie zaaranżowanym i słonecznym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z umeblowaniem oraz wyposażeniem. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 20 tys. zł). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są komfortowe i ustawne:
– przedpokój;
– łazienka;
– sypialnia;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony został w wiele nowoczesnych rozwiązań i gadżetów typu „smart home”. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej. To prawdziwy raj dla amatorów dwóch kółek, dla których przewidziano zadaszone stojaki rowerowe, rowerownię, punkty naprawy rowerów oraz sieć ścieżek rowerowych. Wszystkim przyda się z kolei pobliska, bogata infrastruktura z siłownią, salą zabaw dla dzieci, placami zabaw, restauracjami i sklepami. Do plaży można dojść w kilkanaście minut.

W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1497)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl