slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 460 000 zł (9 020 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2007 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51 m2, na której zaaranżowano 2 pokoi. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych rodzin, które chcą mieszkać w komforcie, eleganckich wnętrzach i prestiżowym miejscu z niską zabudową, w ciszy i spokoju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do bogatej infrastruktury: szkół, przedszkoli, sklepów, marketów, przychodni zdrowia, aptek, kościołów, placów zabaw oraz wielu miejsc rekreacji i wypoczynku. Dodatkowo lokalizacja luksusowego apartamentu na sprzedaż gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Na posiadaczy aut czeka wiele bezpłatnych miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring + domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w nowoczesny, światłowodowy internet. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska (dodatkowo płatne 20 tys. zł). Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1470)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl