slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 30 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 16,3 tys. zł/m2. Budynek z 1970 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 489 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy komfort oraz wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również gustownie zaaranżowanym i odremontowanym wnętrzem o następującym układzie: przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + pokój dzienny. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż uważany jest na lokalnym rynku nieruchomości za prawdziwą perłę. Rodziny posiadające samochód zainteresują ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom oraz majętnym, młodym parom, które chcą mieszkać na najwyższy poziomie i cenią bliskość ważnych punktów w mieście. Spacerem na plażę dojdziemy w kilka minut. Warto dodać, że lokalizacja gwarantuje dodatkowo szybki dojazd do centrum oraz w inne części miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż jest nowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Nie przegap tej okazji, skontaktuj się z nami drogą mejlową już dziś i umów się na osobistą prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1726)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl