slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolska). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 17 722 zł/m2. Budynek z 2016 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 957 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring + całodobowa ochrona). Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależne miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym i nowoczesnym wnętrzem o następującym układzie pomieszczeń: loggia + przedsionek + wc + łazienka + sypialna + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są słoneczne, jasne i widne.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na zamkniętym terenie, w centrum miasta, nieopodal jego najsłynniejszych atrakcji (Stary Rynek, Wartostrada, Ostrów Tumski), a także bogatego zaplecza handlowo-usługowo-gastronomiczno-rozrywkowego (restauracje, bary, kluby, sklepy, markety, dyskonty, punkty usługowe, przedszkola, szkoły). W najbliższej okolicy nie brakuje również miejsc do uprawiania sportów i szeroko rozumianego aktywnego wypoczynku. Właściciele aut docenią z pewnością miejsce postojowe w hali garażowej. W częściach wspólnych budynku znajdziemy panoramiczny taras z imponującym widokiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym wnętrzem w segmencie „premium”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-688)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl