eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83,8 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 308 zł/m2. Budynek z 2009 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 780 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż idealny dla rodziny z dziećmi; ale też osób ceniących przestrzeń i ciszę. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
KONDYGNACJA I: przedpokój + łazienka z wc + 2 pokoje + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA II / ANTRESOLA: łazienka + open space.
Właściciele aut docenią liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Nie brakuje tu również rozległych terenów zielonych: lasy, jezioro. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą wiele miejsc do spacerowania, biegania, jazdy na rowerze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Szybko stąd dojedziemy do centrum i całego Trójmiasta. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: przychodnia zdrowia + punkty usługowe + sklepy + place zabaw + przedszkola + szkoły. Zapraszam do kontaktu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-830)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl