slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ i południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,9 tys. zł/m-c to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia położony jest na parterze i liczy 83 metry kwadratowe powierzchni. Rynek wtórny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany osobom ceniącym najwyższy komfort, poczucie bezpieczeństwa, dobry styl i prestiż. Warto od razu dodać, że do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne, pomieszczenie do przechowywania rowerów oraz dużo zieleni. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są całkowicie umeblowane: hol + łazienka + kuchnia + pokój + sypialnia + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia prowadzi osobne wejście, co zapewnia prywatność.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w pobliżu sklepów, obiektów sportowych, lasu, ścieżek rowerowych, obiektów kultu religijnego, a także przystani kajakowej. W razie wszelkich skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj swoje pytania i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13233)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl