slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 968 zł/m2. Budynek z 2007 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 618 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu z bardzo dużym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic. Warto dodać, że lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do innych dzielnic i całego Trójmiasta. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Są tu zarówno mniejsze sklepy spożywcze, jak i większe dyskonty popularnych marek. Amatorzy aktywnego wypoczynku oraz sportów wodnych docenią 2 zbiorniki retencyjne. Okolica uchodzi za zieloną, cichą, spokojną i bezpieczną. Na rodziny z dziećmi czekają szkoły i przedszkola.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, co gwarantuje domofon, ogrodzone osiedle oraz brama na pilota. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc
– dodatkowe wc.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską (w cenie).

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-947)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl