slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 26,03 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 12 294 zł/m2. Budynek z 2015 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 320 tys. zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w otoczeniu natury. W okolicy znajdziemy przepiękne jeziora i lasy. W najbliższym sąsiedztwie dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna. Rodziny posiadające samochód ucieszy prywatne miejsce postojowe na zamkniętym terenie. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy stopień komfortu i wygody, ale i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem inwestycyjnym i perfekcyjnie nadaje się jako bezpieczna lokata kapitału i pewny zysk z tytułu wynajmu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży idealnie nadaje się dla majętnych par, bogatych inwestorów lub zamożnych singli. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu nowoczesnym wnętrzem urządzonym z dbałością o każdy detal i estetycznie odremontowanym: łazienka + przedpokój + balkon + pokój dzienny/sypialnia + aneks kuchenny.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe.

Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup Nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży konieczne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu) przed jego oględzinami. Zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3542)

Kontakt:
e-mail: n.kucharska@wgn.pl