slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gruzja (Batumi)

Apartament na sprzedaż Gruzja (Batumi)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Batumi (Gruzja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, planowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 541 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwudziestu czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na ósmym piętrze i liczy 53,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 150 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaży stanowi istną perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją w nowoczesnym kompleksie w pierwszej linii brzegowej Morza Czarnego. Blisko stąd do portu. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– sypialnia;
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– salon;
– łazienka z wc.
Z okien roztacza się imponujący widok na morze oraz port.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. To ostatnie zawdzięcza także bogatej ofercie w częściach wspólnych kompleksu mieszkaniowego, gdzie znajdziemy kawiarnie, restauracje, terenów wypoczynkowe, baseny i centrum fitness.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ponadprzeciętnym potencjałem, gdyż docelowo budynek, w którym się znajduje, będzie aparthotelem. W takiej sytuacji ekskluzywny apartament do sprzedany powierzony zostanie opiece zawodowego operatora, który zatroszczy się w wszelkie usługi typu: wypożyczalnia samochodów i skuterów + wyposażenie hotelowe + administracja + całodobowa ochrona + zarządzanie + konsjerż + recepcja + wynajem + parking podziemny.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod dochodowy wynajem. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony na imponującym poziomie w standardzie „pod klucz” (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu.  Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-243)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl