slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benidorm, Playa Poniente (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 102 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowowschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 28 186 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 36 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,875 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz wygody (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem o następującym układzie: 2 lub 3 łazienki + salon + 3 sypialnie + kuchnia. Zmotoryzowani docenią na pewno garaż. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizacją w 35-kondygnacyjnym apartamentowcu z tarasami. W częściach wspólnych znajdziemy baseny, siłownie i SPA.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8832)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl