slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 21 tys. zł/m2. Budynek z 2018 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 819 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem o wygodnym rozkładzie: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dużym atutem jest przynależna komórka lokatorska, a także miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki standard życia i bezpieczeństwa (domofon z kamerą). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją przy jednej z najstarszych ulic w centrum Gdańska. Na Starówkę spacerem dojdziemy w kilka minut. Ulica przebiega wzdłuż Motławy i łączy się z mostem Zielonym, który prowadzi do Długiego Targu i Fontanny Neptuna. Rodziny z małymi dziećmi docenią z pewnością plac zabaw. W zasięgu wzroku niemal wszystkie atrakcje turystyczne, punkty usługowe, sklepy, kawiarnie, restauracje etc. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych par albo majętnych inwestorów.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1733)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl