jasny i widny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 150 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 173 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,376 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje niecodziennie spotykanym, prywatnym ogrodem oraz gwarantuje nowym lokatorom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle prestiżowej okolicy, na zamkniętym terenie, w sąsiedztwie sklepów, marketów, supermarketów i pól golfowych. W częściach wspólnych znajdziemy m.in.:
– kryte i odkryte baseny
– siłownię
– łaźnię turecką
– saunę
– kort tenisowy.
Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa wyspecjalizowana, całodobowa ochrona.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + kuchnia + tarasy + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż niebywale przestronny. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, itd.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-5803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl