kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 817 tys. zł i powierzchnia 46 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na szóstym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 761 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem). Ogromnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego wygodny rozkład pomieszczeń: przedpokój + pokój dzienny + łazienka + sypialnia + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją blisko Starówki i wielu punktów usługowo-handlowych. Do plaży jest zaledwie 800 m.

Posiadamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą ich wymagania. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7675)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl