praktycznie zaaranżowany pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 19 877 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 053 500 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującą lokalizacją na Starym Mieście. Do plaży można dojść w pół godziny. Wokół znajdziemy wiele restauracji i renomowanych sklepów znanych marek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: sypialnia + łazienka + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: loft.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są zaaranżowane w nowoczesnym stylu.

Posiadamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć ekskluzywny apartament spełniający ich wymagania. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7682)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl