slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48,19 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 055 zł/m2. Budynek o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 340 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom europejski poziom życia, komfort i duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już po przekroczeniu jego progu swoim nowoczesnym projektem oraz efektownym oświetleniem LED-owym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + łazienka + pokój dla dziecka + sypialnia + loggia + pokój dzienny + kuchnia. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością duża ilość parkingowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży [poszczycić się może również wspaniałą lokalizacją w sąsiedztwie słynnego parku. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy targowisko, przedszkole, sklepy, szkołę. Na koniec warto zauważyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament przeszedł kapitalny remont. Właściciel postanowił przekazać go wraz z wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4511)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl