slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,07 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 554 zł/m2. Budynek z 1988 roku o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 269 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, ale również wśród bogatej infrastruktury: żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów, marketów, dyskontów, placów zabaw, obiektów sportowych, centr handlowych, punktów usługowych itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż z nieczęsto przynależnym ogrodem i przepięknym balkonem. Warto również dodać, że do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring + spokojne sąsiedztwo) oraz komfortu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.
Kwestia odsprzedaży/pozostawienia wyposażenia jest kwestią otwartą do negocjacji z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3238)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.plv