slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 996 tys. zł i powierzchnia 128,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 763 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu sklepów i placów zabaw, co z pewnością ucieszy rodziny z małymi dziećmi. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd od centrum miasta, a tam już kompletna infrastruktura: punkty usługowe, dyskonty popularnych marek, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, obiekty sportowe. Duża zaletą jest pobliski, zielone skrew tak często wybierany na spacery przez pobliskich mieszkańców.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcjonalnym pozostawieniem zastanego w nim wyposażenia. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozłożone na dwóch poziomach: 4 sypialnie + wc + garderoba + pralnia + łazienka z wc + spiżarnia + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi udogodnieniami, jak np. ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż (obecnie zaaranżowanym jako pokój).

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz ze starannie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie znajdziemy przepiękny taras. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży oferowany jest tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3448)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl