widok z salonu na kuchnię w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 299 tys. złotych,a także duża powierzchnia 35,9 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 329 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia
– kuchnia
– salon
– łazienka
– garderoba
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska w przyziemiu budynku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono w wiele współczesnych rozwiązań, jak np.:
– wejścia USB w gniazdkach elektrycznych
– głośniki zamontowane w sufitach.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją elitarną lokalizacją w prestiżowym i poszukiwanym na rynku apartamentowcu obok parku. W razie pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4896)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl