widok z aneksu kuchennego na salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu warto zaliczyć wysoki standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek, a także dobrze przemyślaną powierzchnię 35,9 mkw. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 329 zł/mkw., co daje 299 tys. zł za całość. Ekskluzywny apartament do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2018 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert między innymi swoim stylowym, wytwornym i wykończonym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem: garderobą + pokojem dziennym + sypialnią + kuchnią + łazienką + przedpokojem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska w przyziemiu budynku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażono w wiele współczesnych rozwiązań, jak np.: zamontowane w sufitach głośniki czy wejścia USB w gniazdkach elektrycznych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją elitarną lokalizacją w prestiżowym i poszukiwanym na rynku apartamentowcu obok parku. W razie pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4896)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl