imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,33 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 677 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 6 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 455 467 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską ujętą już w cenie. Luksusowy apartament na sprzedaż jest aktualnie wykańczany do standardu ” pod klucz”.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją nobilitującą lokalizacją w słynnej inwestycji deweloperskiej, w centrum miasta. Mamy tu szklane tarasy, wysokie okna, designerskie klatki schodowe, klimatyzację, windy i podziemne parkingi. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością aż trzydzieści dwa miejsca postojowe. Każdemu natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym – ceny w tej okolicy rosną w zawrotnym tempie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje bliskość niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, jak np. szkół, przedszkoli, uczelni, przychodni zdrowia, Rynku, galerii handlowej, parków, restauracji i kawiarni. Luksusowe apartamenty na sprzedaż oferowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Na dodatek są dobrze doświetlone z logicznym rozkładem: w salonach na życzenie klienta dostępna jest klimatyzacja, w łazienkach ogrzewanie podłogowe. Warto dodać, że każdy z oferowanych do sprzedaży ekskluzywnych apartamentów wyposażony jest w gniazda połączone ze zbiorczą anteną SAT i DVBT, co daje możliwość przeniesienia telewizji cyfrowej z dowolnej platformy (brak konieczności montażu anteny), a także połączenie z Internetem światłowodowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim właścicielom duży poziom bezpieczeństwa, o co dba monitoring oraz nowoczesne videodomofony. Oferujemy ubezpieczenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu gratis.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13238)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl