modna aranżacja wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 437 990 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym kamienicy o 6 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 55,54 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 886 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w trakcie wykańczania pod klucz. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie niezwykle ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej, w centrum miasta. To szczypta nowoczesności: szklane tarasy, wysokie okna i klimatyzacja, połączona z funkcjonalnością: winda, podziemny parking. W pobliżu znajdziemy szkoły, przedszkola, uczelnie, przychodnie zdrowia, parki, Rynek, galerie handlowe, kawiarnie, restauracje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską (w cenie). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu w podwyższonym standardzie deweloperskim tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane docenią 32 miejsca postojowe. Na życzenie klienta dostępna jest klimatyzacja, a w łazienkach ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa swoim mieszkańcom dzięki rozprowadzonej sieci monitoringu z prywatnym dostępem do widoku „live”. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ubezpieczenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu oferujemy gratis. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13239)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl