slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrów Trybunalski (okolice)

Apartament na sprzedaż Piotrów Trybunalski (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 32,82 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6,8 tys. zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie do użytku w z 2024 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 223 176 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem i komfortową aranżacją pomieszczeń: balkon + łazienka + hol + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto w tym miejscu podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy funkcjonalna komórka lokatorska (dodatkowo płatne). Właściciele aut mają możliwość zakupu naziemnego i/lub podziemnego miejsca postojowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Co więcej, przyszły kupujący zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Na koniec koniecznie trzeba odnotować, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy nie tylko rozległe tereny rekreacyjne (zielone), ale również niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: szkoły, przedszkola, placówki opieki medycznej, punkty usługowe oraz sklepy.

WGN pomaga sfinansować zakup tego ekskluzywnego apartamentu kredytem. Nie wiesz, jak zabrać się za sprzedaż? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9286)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl