slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 475 000 zł i powierzchnia 49,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 1997 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 596 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem, a na dodatek niezwykle komfortowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + korytarz + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany parom, małżeństwom z dzieckiem oraz singlom. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wciąż do negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto wspaniałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów, cukierni, piekarni, punktów usługowych, banków, restauracji, parków etc. Wokół dużo zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi pełną własności z wydzieloną księgą wieczystą. Amatorzy dwóch kółek docenią na pewno znajdującą się w częściach wspólnych rowerownię.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mejlową, a także na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Numer licencji pośrednika prowadzącego ofertę: 24516. Grupa WGN Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-3)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl