slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 1 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 55,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 586 zł/m2, co daje 310 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z dostępem do 2 ogrodzonych ogrodów (jednego z uprawami warzyw; drugiego o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom europejski standard życia na najwyższym poziomie. Do oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu przynależy:
– pomieszczenie piwniczne;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na malowniczą lokalizacją. W niedalekiej odległości znajdziemy rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową (sklepy, markety, punkty usługowe, dyskonty znanych sieci, drogerie, cukiernie, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe siłownie, apteki, przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie, banki, bankomaty, restauracje, kawiarnie, szpital). Okolica otoczona jest pięknymi terenami wiejskimi, polami uprawnymi oraz lasami, co stanowi doskonałą okazję do spacerów, jazdy na rowerze i obcowania z naturą. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może nowoczesnym projektem wnętrza o następującym układzie:
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– pokój;
– łazienka;
– korytarz.

Serdecznie zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-741)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl