slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 42,71 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego wschodu i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 18 708 zł/m2. Budynek z 2011 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 799 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom i majętnym parom. To również doskonała oferta pod zakup inwestycyjny i bezpieczną lokatę kapitału. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca stylowo i wygodnie urządzonym wnętrzem. Znajdziemy tu: kuchnię + 2 sypialnie + korytarz + pokój dzienny + łazienkę z wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne oraz pieczołowicie wypielęgnowany ogród.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom nie tylko najwyższy poziom komfortu i wygody, ale również bezpieczeństwo (monitoring). Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać elitarną lokalizację w centrum, nieopodal Starego Miasta. W pobliżu znajdziemy punkty usługowe, sklepy, markety, galerie handlowe, restauracje, kawiarnie etc. Okolica uchodzi za zieloną, a sama oferta luksusowego apartamentu na sprzedaż to prawdziwa perła na trójmiejskim rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1915)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl