slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Radomsko

Apartament na sprzedaż Radomsko

Luksusowy apartament na sprzedaż w Radomsku (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 223 880 zł i powierzchnia 38,6 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek planowany do oddania we wrześniu 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 800 zł/m2. Oferta dotyczy odsprzedaży rezerwacji cesją. Z myślą o klientach WGN przygotowaliśmy specjalną ofertę: 10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin Częstochowa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim potencjałem aranżacyjnym, gdyż jest oferowany w standardzie deweloperskim, a co za tym idzie, nowi właściciele mogą wykończyć wnętrze zgodnie z własnym gustem i wybranymi przez siebie materiałami: korytarz + salon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + balkon. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przynależny ogród oraz komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością nowy parking z dużą ilością miejsc.

WGN Radomsko załatwia wszelkie formalności związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego – 15 banków do wyboru. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi. Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do infrastruktury handlowej. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1023)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl