elegancki pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69,04 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 618 zł/m2. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 664 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją na spokojnym i zamkniętym osiedlu. W najbliższej okolicy znajdziemy przepiękne tereny zielone. Dodatkowo domownicy będą mogli korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych strefy fitness.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + wzmocnione szyby) i najwyższy komfort. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również słonecznym wnętrzem wykończonym z dobrym gustem i wysmakowanym stylem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16268)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl