slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (ale na terenie woj. opolskiego). Studio / 1 pokój / kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 35,7 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 443 zł/m2, co daje 230 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem z sugestią zakupu inwestycyjnego (lukratywny wynajem, odsprzedaż z zyskiem). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może komfortowym i eleganckim wnętrzem o następującym układzie: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + balkon + pokój dzienny/sypialnia. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w sercu miasta, przy samym Rynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje zarówno poczucie bezpieczeństwa (domofon), jak i życie na wygodnym poziomie.  Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-988)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl