slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje pięć pokoi o łącznej powierzchni 248,3 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa (system alarmowy w budynku + zamknięte osiedle) oraz poczucie nieskrępowanego komfortu (klimatyzacja).  Rozkład kompletnie umeblowanych oraz wyposażonych pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
POZIOM 1: hol + pomieszczenie gospodarcze/pralnia
POZIOM 2: wc + sauna + pokój kąpielowy + 2 pokoje + garderoba + sypialnia + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
POZIOM 3: pokój.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią 2-stanowiskowy garaż + 2 miejsca postojowe.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem notariusza. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w poszukiwanej na rynku lokalizacji, na terenie znanego osiedla. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na wynajem zachwyca również przynależnym, prywatnym ogrodem. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4446)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl