slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze sześciokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje trzy pokoje o łącznej powierzchni 55 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2021 roku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom niebywały komfort, wygodę oraz życie na europejskim poziomie. Dba o to między innymi instalacja klimatyzacji. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią aż dwa miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). wszystkim z kolei przyda się praktyczne pomieszczenie gospodarcze na korytarzu.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój. Luksusowy apartament na wynajem nowy, reprezentacyjny i zaprojektowany w nowoczesnym designie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

WGN Piotrków Trybunalski gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5632)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl