slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Żagań (okolice)

Dwór do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie. Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 470 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1,2 mln zł, czyli 2 553 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 470 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Siedem pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży (zawierające m.in. wyposażenie + umeblowanie kuchni) pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności przepięknym, wypielęgnowanym i zagospodarowanym ogrodem. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca również ogromnym potencjałem komercyjnym – doskonale nadaje się pod gabinety na wynajem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym dworze do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0 / STREFA PRYWATNA: kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + pokój dzienny + jadalnia + garderoba + taras
KONDYGNACJA 0 / STREFA KOMERCYJNA: 2 gabinety z wc
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE: powierzchnia do adaptacji wg własnego projektu.

Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją w cichej okolicy, tylko jeden kilometr od Rynku. W zasięgu wzroku mamy przedszkole, sklep, szkołę oraz miejski park. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowy dwór na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5745)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl