slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 420 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,555 mln zł (3 702 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie dwunastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia: 3 jadalnie + pokój dzienny + 12 pokoi + 6 łazienek + 2 tarasy + 3 kuchnie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są umeblowane. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jej zakup. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1880)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl