slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Wielkopolska

Dwór na sprzedaż Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 800 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 9 000 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu znajdziemy 5 pokoje na 3 kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży ustalona została na 3 900 000 zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 4 875 zł/m2.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca fantastyczną działką z prywatnym kortem tenisowym oraz strefą SPA:
– łazienka;
– przebieralnia;
– wc;
– basen.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży oczarowuje swoim zaprojektowanym w królewskim stylu wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń:
WYŻSZA KONDYGNACJA: 2 pokoje kąpielowe + pracownia + 3 sypialnie;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA:
– 2 pokoje kąpielowe;
– strefa SPA;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– 3-stanowiskowy garaż;
– pokój dzienny;
– pralnia/suszarnia;
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– otwarte przestrzenie;
– łazienka;
– kotłownia;
– siłownia.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży oferuje mieszkańcom prestiż, luksus, wygodę (ogrzewanie podłogowe), intymność i poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2184)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl