slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Wielkopolska

Dwór na sprzedaż Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 800 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 3,9 mln zł (4 875 zł/m2). Luksusowy pałac na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 9 000 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy pałac na sprzedaż liczy trzy kondygnacje.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym projektem i aranżacją wnętrz. Luksusowy dwór na sprzedaż gwarantuje domownikom prestiż, luksus, wygodę i intymność. Komfort zapewnia tu ogrzewanie podłogowe, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają antywłamaniowe rolety. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM -1: łazienka + otwarte przestrzenie + siłownia + kotłownia;
POZIOM 0: trzystanowiskowy garaż + 2 salony kąpielowe + kuchnia + strefa SPA + pralnia/suszarnia + 2 sypialnie + salon;
POZIOM 1: 2 pokoje kąpielowe + pracownia + 3 sypialnie.

Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem WGN. Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa pieczołowicie wypielęgnowaną, okalającą działką z kortem tenisowym i basenem. Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2184)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl