slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 145 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 100 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 179 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 900 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przede wszystkim rewelacyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią tu długie trasy piesze, rowerowe i narciarskie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca pieczołowicie utrzymanym ogrodem (automatyczne podlewanie) z dodatkowym budynkiem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo (instalacja alarmowa), jak i komfort (światłowód, basen). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń zaaranżowanych w owoczesnym stylu:
KONDYGNACJA 0: hol + wiatrołap + taras + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + kotłownia + garaż + sypialnia;
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + hol + garderoba + pokój + łazienka + siłownia + pralnia + wc.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje wiata na samochód. Wszyscy natomiast skorzystają z przepięknego, prywatnego basenu, skąd podziwiać można zapierające dech w piersiach widoki na góry.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy również pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27993)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl