slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,049 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 125 m2 powierzchni posadowiona na działce 315 m2. Standard deweloperski. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2024. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 392 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego i ogrodzonego osiedla. Lokalizacja gwarantuje szybkie połączenie z drogą ekspresową S8, autostradą A4, a także Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Na wyciągnięcie ręki niezbędna w codziennym życiu infrastruktura. Okolica uważana jest za niezwykle cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada przygotowane instalacje pod kominek i centralny odkurzacz. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż + 3 miejsca postojowe przed budynkiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: 4 sypialnie + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki + kuchnia + taras. Zdjęcia wnętrz przedstawiają możliwą aranżację.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Przyszły właściciel zwolniony jest także z konieczności zapłaty PCC (rynek pierwotny). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym, wieloosobowym rodzinom. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Bezpieczną i sprawną transakcję. Gwarantujemy bezpłatną i fachową obsługę kredytową.  Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tek luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1016)

Kontakt:
e-mail: r.czerwinski@wgn.pl