eleganckie wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 610 000 zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 2 773 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 220 m2 na okazałej działce liczącej 250 m2. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi rozłożonych na 3 kondygnacjach. Rok budowy – 1991. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 5 sypialni
– kuchnia
– łazienka
– garaż
– taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w cichej i prestiżowej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znane centrum handlowe, a w niedalekiej odległości park i las. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8747)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl