slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg

Rezydencja do sprzedaży Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 126,94 m2, a także ciekawą ceną 749 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2001 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 165 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5,9 tys. zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza opcji instalacji fotowoltaicznej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującym tarasem z zadaszeniem, a także gustownie zaaranżowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownia;
– garaż;
– wc;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– łazienka z wc;
– 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto fantastyczną działką, na której odnajdziemy dodatkowo:
– wiatę na dodatkowe auto;
– murowaną wędzarnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w ciszy, spokoju i kontakcie z naturą. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również osoby lubiące spędzać czas na plaży lub posiadające własną łódź. Warto w tym miejscu nadmienić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do centrum, jak i do drogi wojewódzkiej nr 503. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy do kontaktu z naszym agentem w celu umówienia prezentacji tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Do kosztów należy doliczyć koszty kancelarii notarialnej. Jeżeli chcesz skorzystać z bezpiecznego kredytu 2%, to nasz doradca finansowy bez dodatkowych kosztów spotka się z Tobą i oceni możliwości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-491)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl