slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 208 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 082 m2, a także ciekawa cena 750 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 144 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano czterech pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności bajkowym ogrodem z murowaną wiatą, wybrukowanymi ścieżkami i nasadzeniami kilkuletnich roślin, krzewów oraz drzew owocowych. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest także jej perfekcyjna lokalizacja na wzniesieniu z oszałamiającym widokiem na jezioro i ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu licznych energooszczędnych rozwiązań (np. trzyszybowe okna utrzymujące ciepło i zapewniające nie tylko komfort termiczny, ale i akustyczny).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom także poczucie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Bogaci klienci dysponujący wieloma pojazdami mają do dyspozycji nie tylko garaż, ale też wiatę na posesji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, na które składają się:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + wc + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwycić może również dużym potencjałem i nowoczesną architekturą projektu słynnej pracowni architektonicznej. Lokalizacja gwarantuje dogodne połączenie z drogą szybkiego ruchu S7 w kierunku Gdańska i Warszawy. Niemal na wyciągnięcie znajdziemy: liczne sklepy, szkoły, pocztę, punkty usługowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Dlaczego warto kupić nieruchomość z pomocą WGN? Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, dokładnie weryfikujemy sprzedawaną nieruchomość, wspieramy przy uzyskaniu korzystnego kredytu, pomagamy z dopełnianiem wszystkich niezbędnych formalności, jesteśmy z Tobą od prezentacji aż po odbiór kluczy. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości plus koszty notarialne.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-354)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl